Wyświetlanie wszystkich wyników: 2


SPODENKI KOLARSKIE MĘSKIE

Wiemy jak ważny jest komfort na rowerze, a jednym z najuważniejszych jego elementów są właśnie spodenki kolarskie . Jakość w ich przypadku nabiera nowego znaczenia, dlatego przy ich projektowaniu nie idziemy na kompromisy. Produkowane przez nas spodenki kolarskie męskie dopasowane są z myślą męskiej sylwetce, to synonim wyższej jakości który przekłada się komfort nawet w trakcie najdłuższych jazd.

Spodenki kolarskie męskie z najlepszą wkładką rowerową.

Spodenki kolarskie męskie posiadają specjalnie zaprojektowaną wkładkę od renomowanej firmy Dr Pad 8h+ gwarantująca uczucie komfortu nawet podczas długich jazd. Nowoczesna technologia wykonania wkładki zapewnia jej lekką wagę ale także idealne dospawanie do męskiej sylwetki. Wkładka posiada właściwości antybakteryjne oraz oddychające dzięki zastosowaniu specjalnym tunelom pomiędzy panelom piankowym.

Zastosowana wkładka rowerowa to nie tylko gwarancja niezrównanego komfortu, ale również doskonałej ochrony przed otarciami i obtarciami. Jej specjalna konstrukcja pozwala na równomierne rozłożenie ciśnienia, eliminując tym samym ryzyko powstawania otarć, a jednocześnie zachowując pełną swobodę ruchu.

Spodenki kolarskie męskie i dedykowany krój

Nasze spodenki kolarskie męskie zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych potrzebach kolarzy. Dopasowany krój gwarantuje aerodynamiczny profil, co przekłada się na lepszą wydajność podczas jazdy. Każdy kształt i szew zostały starannie przemyślane, by zapewnić najwyższy poziom komfortu i swobody ruchu.

Spodenki kolarskie męskie – bo materiały mają znacznie

Do produkcji naszych spodenek używamy tylko najlepszych materiałów o wysokich właściwościach odprowadzających pot, ale także odpowiedniej strukturze, aby spodenki idealnie przylegały do ciała. .Spodneki zapewniają optymalną wentylację, utrzymując przy tym odpowiednią temperaturę ciała nawet podczas intensywnego wysiłku. To kluczowy element dla osiągnięcia najwyższej wydajności na trasie. Nogawki zostały wykończone czarnym, elastycznym ściągaczem silikonowym, aby zapobiec ich przemieszczaniu .

Nowa technologia projektowania

Większość naszych spodenek wykorzystuje nową technologie ograniczającą liczbę szwów, co nie tylko wpływa na estetykę , ale przede wszystkim na funkcjonalność. Mniej szwów to mniejsze ryzyko obrać i większy komfort. Dzięki wykorzystaniu specjalnych nici dodatkowo zwiększyliśmy trwałość naszych spodenek kolarskich.

Spodenki kolarskie męskie to przykład gdzie najwyższa jakość przekłada się na komfort. Nasze spodenki sprawdzą się w trakcie najdłuższych jazd wyścigów, na szosie i na MTB. Postaw na jakość i ciesz się jazdą razem z nami. .