JAK SIĘ ZACZEŁO?

VELCREDO powstało z pasji do kolarstwa. Długie godziny spędzone na treningach, wycieczkach i zawodach dały nam inspirację do zrobienia czegoś więcej niż kolejnej marki z odzieżą kolarską.

Nasze CREdo:

Jakość połączona z pasją

Chcemy Dostarczać produkty które będą odznaczały się najwyższa jakością, wykonania i wykorzystywanych materiałów. Bez kompromisów, aby można było cieszyć się jazdą i czerpać z niej 100%.

 

BO Detale robią różnicĘ

Zwracamy uwagę na najmniejsze detale, od materiałów, model kroju, wkładkę, po jakość szwów i suwak. To właśnie one połączone w całość świadczą o jakości i wpływają na komfort w trakcie jazdy.  

WŁASNE KONSTRUKCJE

Nie kopiujemy, nie pracujemy na cudzych formach, wszystko robimy sami.

Na bazie naszych doświadczeń nauczyliśmy się, że jeśli mamy coś robić dobrze musimy to robić sami i brać za to pełną odpowiedzialność.

 

BO Każdy ma swoje credo

Wierzymy, że każdy ma swoją wizję kolarstwa, nie ważne czy się ściga czy jeździ spokojnie.

Precyzja Wykonania

W trakcie procesu produkcyjnego zwracamy uwagę na najmniejsze detale naszych strojów kolarskich. Od precyzji szwów, równego zszycia elementów, po odpowiednie ułożenie elementów graficznych.

 

Kontrola Jakości

Wszystkie rozwiązania zanim wejdą do produkcji są przez nas pieczołowicie testowane. Wszystko po to aby zapewnić maksymalny komfort w użytkowaniu naszej odzieży sportowej