Zainspirowani jakością jazdy

ODZIEŻ ROWEROWA WYŻSZEJ JAKOŚCI 

VELCREDO to marka powstała z pasji, naszym credo jest tworzenie odzieży kolarskiej wyższej jakości.

Wierzymy, że wysoka jakość przełoży się ma maksymalny komfort w trakcie jazdy. Dlatego do produkcji naszych strojów kolarskich wykorzystujemy tylko najlepsze włoskie materiały, zaawanasowane rozwiązania technologiczne i zwracamy uwagę na detale. 

W projektowaniu strojów kolarskich stawiamy na klasykę i minimalizm. Dla nas mniej znaczy więcej, jesteśmy dla tych którzy  doceniają prostotę, elegancję, czyste linie, detale i wyważone proporcje.

Wysoka jakość wykonania i klasyczny design tworzą unikalny styl VELCREDO. Postaw na jakość i odkryj wyższy komfort jazdy.

ODZIEŻ ROWEROWA – NAJLEPSZE MATERIAŁY

Nasze stroje kolarskie  produkujemy tylko z najlepszych, certyfikowanych i wyselekcjonowanych  włoskich materiałów. Wszystko po to aby zapewnić maksymalne dopasowanie i komfort w trakcie jazdy. 

SPRAWDŹ
odzież kolarska

ODZIEŻ ROWEROWA NA ZAMÓWIENIE

Od lat projektujemy odzież kolarską na zamówienie, dla największych drużyn, firm, pod indywidualna zamówienia, wydarzenia sportowe dla klientów z całego świata. 

ZREALIZOWANTYCH PONAD KILKAST ZAMÓWIEŃ

PRODUKTY: Posiadamy pełną gamę strojów kolarskich. Pracujemy tylko na własnych sprawdzonych konstrukcjach

WYŻSZA JAKOŚĆ: Nasze stroje kolarskie produkujemy tylko z najlepszych materiałów pochodzących od włoskich producentów

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA: zapewniamy kompleksowa obsługę zamówienia, od projektu po konsultacje na każdym etapie zamówienia na stroje kolarskie

SZYBKA REALIZACJA: Jesteśmy wstanie zrealizować określone zamówienia na stroje kolarskie od 4 -5 tygodni od akceptacji projektu graficznego

 

SPRAWDŹ

ODZIEŻ KOLARSKA TESTOWANA W TERENIE

Do sprzedaży oddajemy tylko przetestowane produkty. Jeździmy w nich, ścigamy się w różnych warunkach atmosferycznych, aby do finalnej sprzedaży oddać sprawdzoną odzież, najwyższej jakości. 

Słuchamy także waszych sugestii  z roku na rok poprawiając nasze stroje. Wierzmy, że tylko przez zaangażowanie i ewolucje możemy zrealizować zamierzony cel.

ODZIEŻ ROWEROWA NA WŁASNĄ RĘKĘ

Od tworzenia konstrukcji strojów rowerowych, selekcjonowania materiałów, przygotowania grafiki, sublimację i szycie. Wszystko to robimy sami i produkujemy w Polsce. Daje nam to możliwość stałej kontroli i udoskonalaniu naszych produktów, aby spełniały najwyższe standardy jakości.

spodenki kolarskie
BLUE System Partner

NASZ TEAM VELCREDO

Nasza praca to także nasza pasja, jeździmy i ścigamy się w drużynie VELCREDO FACTORY TEAM. Współpracujemy także z innymi zawodnikami, wspierając ich w realizacji celów sportowych.