Wyświetlanie wszystkich wyników: 14


Koszulki kolarskie — wysoka jakość wykonania i wyższy komfort jazdy

Nasze koszulki kolarskie to nie tylko styl, funkcjonalność, ale przede wszystkim najwyższa jakość połączona z nowoczesnymi technologiami. Wszystko po to,aby zapewnić każdemu maksymalny komfort w trakcie jazdy. W ich nie idziemy na kompromisy, wykorzystujemy tylko topowe materiały z Włoch, najlepsze zamki renomowanej formy YKK, stosujemy tylko przetestowane rozwiązania.

Koszulki kolarskie damskie i koszulki kolarskie męskie dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie podczas jazdy. Ich ergonomiczny krój gwarantuje doskonałe dopasowanie do sylwetki, eliminując możliwość otarć czy podrażnień skóry.

Nasze koszulki rowerowe dzięki przemyślanej konstrukcji idealnie dopasowują się do ciała, co z kolei przekłada się na zmniejszone opory powietrza. Szczególnie docenimy to w trakcie najdłuższych jazd czy wyścigów, gdzie każda sekunda ma znaczenie.

1. Koszulka kolarska — najlepsze materiały i wygoda w tracie jazdy

Nasze koszulki rowerowe wykonane zostały tylko z najlepszych włoskich materiałów, które bezpośrednio wpływają na znakomite dopasowanie materiału do sylwetki i odprowadzanie wilgoci. Komfort podczas jazdy na rowerze to kluczowa sprawa.

Dzięki 4 kierunkowej rozciągliwości materiałów nasze koszulki rowerowe cechuje wysoka elastyczność oraz doskonała oddychalność, utrzymująca odpowiednią temperaturę nawet podczas intensywnego wysiłku w najbardziej upalne dni.

2. Koszulka na rower dopasowana do każdego

W naszej ofercie znajdują się zarówno koszulki rowerowe męskie i koszulki rowerowe damskie. Przy ich projektowaniu uwzględniliśmy specyfikę damskiej i męskiej sylwetki, przez co idealnie dopasowują się do ciała i zapewniają wysoki komfort jazdy.

3. Koszulki kolarskie z funkcjonalnymi kieszeniami

Podczas jazdy na rowerze kluczowe jest odpowiednie odżywianie, niezwykle ważne staje się wiec zabranie odpowiednich ilości kalorii ze sobą, w postaci batonów żeli, bananów czy innych produktów odżywczych, które pomogą nam sprawnie pokonać zaplanowane kilometry, bez ryzyka przysłowiowej "bomby". Dlatego większości nasze koszulki kolarskie zostały zaopatrzone w cztery funkcjonalne kieszenie. Co pozwoli na bezpiecznie przechowywanie niezbędnych akcesoriów, czy jedzenia podczas jazdy.

Dodatkowo na końcach naszych koszulek kolarskich użyliśmy specjalnych szwów, aby zwiększyć wytrzymałość kieszeni, nawet jeśli zdecydujemy się zapakować do nich naprawdę dużo produktów.

4. Koszulki rowerowe z najwyższą ochroną

Podczas długich jazd nasza skóra narażona jest na intensywne promieniowanie słoneczne, kluczowe jest wybranie koszulki kolarskiej, która ochroni nas przed szkodliwym promieniowaniem UV. Profesjonalna koszulka na rower powinna nie tylko zapewniać wygodę, ale także chronić naszą skórę nawet w trakcie najdłuższych jazd w upalne dni.

Dlatego wszystkie koszulki rowerowe dostępne w ofercie wykonane są z materiałów, które posiadają najwyższy filtr ochronny UPF 50+. Oznacza, to, że materiał blokuje co najmniej 98% promieniowania UVB i 95% promieniowania UVA. Pozwala to ochronić skórę przed ewentualnymi poparzeniami słonecznymi i ogranicza ryzyko, chorób skóry.

5. Wytrzymały suwak YKK

Bardzo ważny aspekt przy wyborze odpowiedniej koszulki kolarskiej stanowi wytrzymały suwak. We wszystkich naszych koszulkach rowerowych użyliśmy najlepszych suwaków YKK. To największy i najbardziej uznany producent suwaków na świecie. Dodatkowo wszystkie koszulki kolarskie posiadają zamek z blokadą, tzn. że możesz zablokować go, aby nie zsuwał się w trakcie jazdy.

6. Bez zbędnych szwów

Wszystkie zakończenia rękawków w naszych koszulkach są cięte laserowo, nie tylko dodaje to koszulce nowoczesnego charakteru, ale również eliminuje zbędne szwy podnosząc komfort w trakcie jażdy.

FAQ

1. Jak wybrać odpowiedni rozmiar koszulki na rower

Koszulki kolarskie w naszej ofercie, posiadają kroje dopasowane do męskiej i damskiej sylwetki, ale niektóre modele mają również uniwersalne kroje. Przy wyborze kieruj się załączoną tabelą rozmiarów, która dokładnie opisuje, preferowany rozmiar koszulki kolarskiej w zależności od płci i określonych wymiarów.

Nasza męska koszulka na rower jest trochę szersza w biodrach i dłuższa, koszulka rowerowa damska ma bardziej ścięty krój w biodrach, aby koszulka nie odstawała w trakcie jazy i nie było zbędnego marszczenia się materiału.

2. Wpływ materiału w koszulce na rower na komfort jazdy

Koszulki kolarskie Velcredo wykonane są z najlepszych włoskich materiałów, mają one najlepsze właściwości oddychające, znakomicie odprowadzają wilgoć, ale także posiadają 4-kierunkową rozciągliwość.

Dzięki czemu bardzo dobrze dopasowują się do każdej sylwetki. Specjalne materiały techniczne i ich odpowiednia kompozycja zapewniają najwyższy komfort jazdy

3. Co daje filtr UPF 50+ w koszulce rowerowej

Koszulki kolarskie z filtrem UPF 50+ oferują bardzo wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVB i UVA. To szczególnie istotne podczas długotrwałych jazd, gdzie skóra jest narażona na intensywne promieniowanie słoneczne.

4. Twoja koszulka kolarska została zniszczona w tracie upadku, co mogę z tym zrobić?

Wiemy, że czasem mogą zdarzyć się nieprzewidziane wypadki, w których odzież kolarska może ulec przetarciu. Dlatego zapewniamy gwarancję 50% zniżki na nowy produkt, obowiązuje ona przez 12 miesięcy od daty zakupu koszulki kolarskiej. Dokładne szczegóły tej procedury znajdziesz na https://velcredo.com/crash-replacement.

OkCancel