Wyświetlanie wszystkich wyników: 7


KOSZULKI ROWEROWE DAMSKIE

Nasze koszulki kolarskie dla kobiet to połączenie stylu, nowoczesnych technologii i najwyższej jakości wykonania. Kroje koszulek zostały specjalnie dopasowane do kobiet, aby zapewnić idealne dopasowanie i komfort w trakcie jazdy.

Koszulki wykonane zostały aż z trzech wysokiej jakości włoskich materiałów. Dzięki czemu zapewniają idealne dopasowanie i odprowadzanie wilgoci. Kroje zostały specjalnie dopasowane do kobiet, aby zapewnić idealne dopasowanie i komfort w trakcie jazdy. Dodatkowo wszystkie koszulki kolarskie posiadają najwyższy filtr ochronny UPV 50+, wytrzymały zamek z blokadą od renomowanej firmy YKK. Z tyłu zaprojektowaliśmy trzy kieszonki, w tym w większości naszych koszulek rowerowych z tyłu znaleźć można kieszeń na suwak, dzięki czemu możesz bezpiecznie schować w niej kartę, klucze, baton lub żel na długą jazdę.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE KOSZULKI ROWEROWE ?

1. NAJLEPSZE MATERIAŁY NA RYNKU:

Nasze koszulki są wykonane z najlepszych włoskich materiałów, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także ich doskonałe właściwości. Zapewniają  one wysoką oddychalność, skuteczne odprowadzanie wilgoci oraz ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki zastosowaniu najwyższego filtra UPF50+. Nasze koszulki kolarskie skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV. Materiały posiadają także wysokie parametry odprowadzające wilgoć utrzymując przy tym cyrkulację powietrza na najwyższym poziomie.  

2. BO DETALE ROBIĄ DUŻĄ RÓŻNICĘ:Warto również zwrócić uwagę na detale, które sprawiają, że koszulki VELCREDO wyróżniają się na tle innych. Zastosowaliśmy w nich wysokiej jakości zamek z blokadą od renomowanej firmy YKK, zapewniający trwałość i niezawodność. Dodatkowo, cztery kieszenie umieszczone na koszulce pozwalają na wygodne przechowywanie niezbędnych drobiazgów podczas jazdy. Aby poprawić widoczność i poprawić bezpieczeństwo na koszulkach dodaliśmy elementy odblaskowe. Dodatkowo większość koszulek kolarskich zaopatrzona jest w kieszeń zamykaną na suwak.

3. BO KRÓJ MA ZNACZENIE:Nasze koszulki rowerowe zaprojektowaliśmy z myślą o kobietach. Dowodem tego jest specjalny dedykowany krój zaprojektowany aby zapewnić idealne dopasowanie koszulki do damskiej sylwetki. Zwróciliśmy uwagę również na szwy aby zostały odpowiednio umieszczone, zapewniając maksymalny komfort w trakcie nawet najdłuższych jazd. przywiązując szczególną uwagę do detali, które gwarantują nie tylko doskonałe dopasowanie, ale także komfort i elegancję podczas jazdy rowerem. Wierzymy, że elegancki design, precyzyjne kroje i innowacyjne materiały sprawią, że nasze koszulki kolarskie staną się ulubionym wyborem dla wszystkich pasjonatek kolarstwa.

4. PROFESJONALNE DORADZTWO Jeśli mimo wszystko nadal nie wiesz jaką koszulę wybrać, jesteśmy aby ci pomóc. Oferujemy kompleksową pomoc w wyborze wymarzonej koszulki kolarskiej, dopasowanej do twoich potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu.

Podsumowując, nasza koszulka kolarska dla mężczyzn to nie tylko ubranie, to inwestycja w najwyższą jakość, wygodę i styl, która towarzyszyć będzie Tobie w każdym kilometrze Twojej kolarskiej przygody. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy komfort sprawdź ofertę naszych Spodenek kolarskich również zaprojektowanych z myślą o mężczyznach.