Wyświetlanie wszystkich wyników: 4


Skarpetki kolarskie - Bo małe detale robią dużą różnicę

Skarpetki kolarskie powinny stanowić nieodzowny element odzieży kolarskiej. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę jaką tak naprawdę pełnią funkcje prawdziwe skarpetki rowerowe.

W naszej ofercie znaleźć można skarpetki kolarskie męskie i skarpetki kolarskie damskie , dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Od stonowanych białych czy klasycznych czarnych i grantowych po bardziej odważne różowe, które sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Wszystkie skarpety kolarskie produkujemy w Polsce z najlepszych materiałów.

Skarpetki kolarskie i skutecznie odprowadzanie wilgoci podczas jazdy

Wszystkie skarpety kolarskie dostępne w naszym sklepie wykonane są ze specjalistycznych materiałów takich jak polamid i mikrobryba i elastan, ich właściwości pozwalają skutecznie odprowadzać wilgoć nawet w najbardziej upalne dni. Dzięki temu skarpetki utrzymują suchą stopę dodatkowo zapewniając wysoką cyrkulację powietrza w trakcie jazdy.

Skarpetki rowerowe to wyższy komfort jazdy

Wszystkie skarpetki rowerowe dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o jak najbardziej ergonomicznym dopasowaniu do stopy, wszystko po to, aby zapewnić maksymalną swobodę ruchów i ograniczyć uczucie dyskomfortu.

Wykorzystane materiały i odpowiedni krój skarpetek VELCREDO pozwala na idealne przyleganie ich w trakcie jazdy, co eliminuje fałdy i nadmiary materiału, które mogą powodować przetarcia. Skarpetki zapewniają najwyższy komfort i wentylacje nawet w najbardziej słoneczne i upalne dni, czy podczas ćwiczeń na trenerze.

Skarpetki na rower to bezpieczeństwo.

Dobre skarpetki na rower powinny posiadać specjalne wzmocnienia w miejscach podatnych na otarcia, takie jak pięta czy palce. Te rozwiązanie zabezpieczy stopę przed otarciami spowodowanymi intensywnym pedałowaniem, lub jeśli tego trasa wymaga podejściem.

Skarpetki ochronią również nogi przed ewentualnymi urazami w momencie podczas jazdy jak uderzenia o pedał i zabezpiecz przed otarciami o gałęzie jeśli wybierzemy się na rower w teren gravel lub MTB.

Wybór odpowiednich skarpetek kolarskich to trafna decyzja która nie tylko wpływanie na poprawę naszego wizerunku, ale także podniesie znaczącą komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Najważniejsze właściwości naszych skarpetek to:

Najważniejsze właściwości naszych skarpetek to:

Właściwości szybkoschnące i oddychające

Elastyczny materiał dopasowany do stopy

Wytrzymały materiał

Jednolity czysty styl w jednym kolorze

Zaprojektowane pod kątem długich jazd nawet w najbardziej upalne dni

Elastyczny materiał dopasowany do stopy Z

aprojektowano i uszyto w Polsce