TABELE ROZMIARÓW

Aby ułatwić znalezienie prawidłowego rozmiaru, stworzyliśmy nieskomplikowane tabele, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni produkt Velcredo.

Znalezienie odpowiedniego rozmiaru stroju jest kluczowe aby cieszyć się nieskrępowaną jazdą.

Nasze podstawowe instrukcje:

Stroje VelCredo projektowane są pod sportowy styl. To znaczy, że jeśli po raz pierwszy je założysz, powinny być mocno przylegające do ciała. Jeśli dobierzesz odpowiedni rozmiar, materiał powinien być lekko naciągnięty, bez większych marszczeń materiału na rękawkach czy bokach koszulki.

To samo dotyczy spodenek, kiedy je założysz nie powinieneś mieć tzw, “fali” przy ściągaczu, pamiętaj również aby w trakcie przymiarki założyć szelki na ramiona. Jeśli materiał mocno przylega do nóg oznacza to, że wybrałeś odpowiedni rozmiar.

Jeśli czujesz, że spodenki leżą za nisko nie obawiaj się i podciągnij je trochę, tak abyś czuł się komfortowo.

Na końcach spodenek i na dolne koszulki dodaliśmy silikonowe taśmy, wszystko po to aby w trakcie jazdy Twój strój nie ruszał się i zapewnił Tobie maksymalny komfort.

Pamiętaj, że to czy rozmiar koszulki lub spodenek będzie odpowiedni dla Ciebie będziesz mógł ocenić najlepiej siedząc na rowerze. Dlatego wejdź na rower, przyjmij standardową pozycję i oceń czy wybrałeś odpowiedni rozmiar kierując się uwagami powyżej.

Poniżej znajdziesz naszą standardową tabelę rozmiarów na spodenki i koszulki. Jest ona uniwersalna zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do wyboru rozmiaru, skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

A teraz wsiadaj na rower i sprawdź stroje VELCREDO, miłej jazdy!