JAKOŚĆ ZAPROJEKTOWANA Z PASJĄ

Velcredo to marka stworzona dla ludzi z pasją, którzy wiedzą czego chcą i mają swój pomysł na życie.

Tak jak Ty, jesteśmy wymagający, oczekujemy komfortu, jakości i stylu. Dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość naszych produktów.

Nie idziemy na kompromisy, zwracamy uwagę na najmniejsze detale, bo to one według nas robią różnicę i tworzą całość. Wszystko po to abyś czuł się wyjątkowo, mógł cieszyć się tym co kochasz.

MATERIAŁY

Wybraliśmy tylko najwyższej jakości materiały i od najlepszych włoskich producentów Miti i Sitip, ZERO WIND. Współpracujemy z nimi bezpośrednio, testując najnowsze rozwiązania tak aby stale podnosić jakość naszych produktów.

Każdy materiał dobieramy w zależności od jego specyfiki przeznaczenia.

WŁAŚCIWOŚCI

Do produkcji naszych strojów wykorzystujemy materiały o wyjątkowych właściwościach. Wszystko po to abyś mógł skupić się tylko na jeździe.

WKŁADKA

Bo tutaj komfort i wygoda nabiera większego znaczenia. Dlatego nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z renomowaną firmą DR PAD i wykorzystaliśmy ich najnowsza wkładkę 8h przystosowaną nawet do najdłuższych wypraw.

PRECYZJA WYKONANIA

W trakcie procesu produkcyjnego zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Od jakości szwów, równego zszycia elementów, po odpowiednie ułożenie elementów graficznych.

OBSŁUGA

Od momentu złożenia zamówienia, po jego realizację, a kończąc na obsłudze po sprzedażowej zawsze możesz liczyć na wysoką jakość i nasze wsparcie.