Zainspirowani jakością jazdy

Nasze DNA

Zainspirowani pasją do kolarstwa i stworzeniem wysokiej jakości odzieży sportowej założyliśmy VELCREDO. Od ponad 7 lat łączymy najlepsze materiały i zaawansowane rozwiązania technologiczne, by tworzyć najwyższej klasy stroje kolarskie i zapewniać maksymalny komfort w tracie jazdy.

Bo materiał wpływa na jakość jazdy

Naszą odzież produkujemy tylko z najlepszych, certyfikowanych i wyselekcjonowanych  włoskich materiałów. Wszystko po to aby zapewnić maksymalne dopasowanie i komfort w trakcie jazdy. 

WŁASNY KHOW-HOW

Od tworzenia konstrukcji, selekcjonowania materiałów, przygotowania grafiki, sublimację i szycie. Wszystko to robimy sami i produkujemy w Polsce. Daje nam to możliwość stałej kontroli i udoskonalaniu naszych produktów, aby spełniały najwyższe standardy jakości.

TESTOWANE W TERENIE

Do sprzedaży oddajemy tylko przetestowane produkty. Jeździmy w nich, ścigamy się w różnych warunkach atmosferycznych, aby do finalnej sprzedaży oddać sprawdzoną odzież, najwyższej jakości. 

Słuchamy także waszych sugestii  z roku na rok poprawiając nasze stroje. Wierzmy, że tylko przez zaangażowanie i ewolucje możemy zrealizować zamierzony cel.

odzież kolarska na zamówienie Velcredo, Najlepsza odzież rowerowa

PRODUKUJEMY

NA ZAMÓWIENIE

Od lat projektujemy stroje na zamówienie, dla największych drużyn, firm, pod indywidualna zamówienia, wydarzenia sportowe czy wyścigi rowerowe dla klientów z całego świata. 

NASZ TEAM

Nasza praca to także nasza pasja, jeździmy i ścigamy się w drużynie VELCREDO FACTORY TEAM. Współpracujemy także z innymi zawodnikami, wspierając ich w realizacji celów sportowych.